Overzicht

Darmowe mieszkanie 14,00 euro brutto praca dla par w Belgii operator maszyn / pakowacz/ka

  • Wingene, Belgia
  • Data: 2019-11-19, do końca 27 dni
  • Opis stanowiska

    Operator będzie odpowiedzialny za obsługe maszyn produkcyjnych (elementy plastikowe np. kratki trawnikowe) osoba na stanowisku pakowacza/ki będzie weryfikowała jakość wytworzonych elementów a następnie pakowała produkty oraz przekazywała je do wysyłki.

    Kwalifikacje

  • znajomość obsługi wtryskarki ( operator maszyn )
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienność, motywacja
  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • możliwość wyjazdu własnym autem (mile widziane)
  • Oferta

  • wysokie wynagrodzenie w wysokości  14,00 euro brutto/h
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę (warunki polsko – belgijskie)
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych  płatnych 150% – 21,00 euro brutto/h
  • bony żywieniowe  6,00 euro brutto za każdy przepracowany dzień
  • darmowe zakwaterowanie
  • kartę paliwową, opiekę medyczna, trzynastą pensję
  • dodatek amortyzacyjny kwocie  100 euro brutto miesięcznie  za wyjazd własnym samochodem
  • opiekę polskojęzycznego  koordynatora na terenie Belgii
  • Wysokie wynagrodzenie Opieka lekarska Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta Darmowe mieszkanie 14,00 euro brutto praca dla par w Belgii operator maszyn / pakowacz/ka spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?